Blog Ladythings powstał w 2016 roku jako blog parentingowy. Jednak z biegiem czasu w sposób naturalny przeobraził się w blog lifestylowy z lekką nutą macierzyństwa. Co to oznacza? Na blogu poruszam taką tematykę jak:

  • lifestyle czyli styl życia, w tym organizacja domowa, podróże i hobby,
  • piszę artykuły o macierzyństwie,
  • recenzuję książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
  • testuję produkty przydatne w codziennym życiu oraz te kreatywne,
  • robię zestawienia, np. pomysły na prezenty

Blog rozwija się na bieżąco, więc co jakiś czas pojawia się coś nowego. W dzisiejszym szybkim tempie życia łatwo zapomnieć o tym, co naprawdę się liczy. Dlatego chcę Was zainspirować do czerpania radości z drobiazgów, doceniania piękna w codzienności i pielęgnowania swojego własnego stylu życia. Kawa wypita z drugą osobą smakuje lepiej. Dlatego będzie mi miło, jeśli od czasu do czasu wpadniesz do mnie na wspólną kawę z blogiem lifestylowym Ladythings. Co Ty na to?

Pewnie, że tak: klikam i wchodzę

Kim jestem?

Jestem mamą (prawie) nastolatki, zawodowo pielęgniarką. Jestem też pasjonatem życia, optymistką o introwertycznym usposobieniu. Wierzę, że każdy dzień to nowa szansa na odkrycie czegoś nowego, na rozwijanie się i dzielenie się pozytywną energią. Kocham swój świat, na który składają się dobre książki, podróże, spacery i bieganie, rękodzieło. Moja rodzina to 2+1 i pies. Dlaczego warto śledzić ten blog? Ponieważ stawiam na jakość i autentyczność. Dzielę się tylko tym, co mnie inspiruje, co uważam za wartościowe i co może przynieść korzyść również Tobie. Zachęcam do dzielenia się swoimi pomysłami, opiniami i doświadczeniami w komentarzach.

Blog w mediach

Moje artykuły na Onet:

Domowa ciastolina DIY – pięć pomysłów na masy do ugniatania, które zrobisz w domu!

Pomysły na zabawy urodzinowe dla dzieci – idealne na przyjęcie w domu

Jak się skontaktować?

Zapraszam do zakładki kontakt i współpraca.

Pozdrawiam, Ania z Ladythings

Udostępnij