Busko-Zdrój, czyli jedno z najbardziej znanych miast uzdrowiskowych w Polsce, to nie tylko idealne miejsce do wakacyjnego wypoczynku, ale również siedziba hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA&Wellness, znanego ze swoich turnusów rehabilitacyjnych.

Klimatyczne położenie, rozbudowana lista zabiegów, wielokrotnie nagradzana kuchnia, która zdobyła uznanie prestiżowych magazynów, czy ogromna liczba atrakcji dla małych i dużych gości to tylko kilka z najważniejszych zalet.

Przyjedź i sprawdź osobiście, bo o tym, jak przyjemny może być turnus rehabilitacyjny najlepiej przekonać się na własnej skórze. I to dosłownie.

Hotel Słoneczny Zdrój, czyli regenerujący wypoczynek w luksusowym wydaniu

Turnusy rehabilitacyjne

Hotel Słoneczny Zdrój Medical SPA&Wellness to piękne miejsce na ziemi, które oferuje nie tylko wypoczynek i relaks, ale również profesjonalne turnusy rehabilitacyjne – zarówno dla seniorów, jak i młodszych osób. Hotel znajduje się w malowniczej okolicy Busko-Zdroju, otoczonej przez zieleń lasów i parków, co sprawia, że każdy kontakt z przyrodą jest czystą przyjemnością.

Goście hotelowi cenią Hotel Słoneczny Zdrój za jego wyjątkową atmosferę oraz wysoki standard oferowanych usług. Pokoje są komfortowe, personel zawsze gotowy do pomocy, a wypoczywający mogą korzystać z wielu udogodnień: Cardio Room, kręgielnia, bilard, siłownia zewnętrzna oraz wypożyczalnia rowerów. Najmłodszych zapraszamy do Kids Corner oraz na plac zabaw.

Jeśli chcesz maksymalnie zadbać o swoje zdrowie podczas pobytu w Busku-Zdroju, warto skorzystać z propozycji turnusów rehabilitacyjnych odbywających się regularnie w hotelu Słonecznym Zdroju. Pod opieką specjalistów będziesz miał szansę na pełną regenerację organizmu i to bez względu na to, czy cierpisz na choroby reumatologiczne, ortopedyczne, neurologiczne, czy różnego rodzaju bóle kręgosłupa i stawów.

W ramach turnusu rehabilitacyjnego czeka Cię mnóstwo aktywności ruchowych, a także masaże, kąpiele siarczkowe oraz konsultacje lekarskie prowadzone przez najlepszych specjalistów. Wszystko po to, aby pobyt jak najlepiej przysłużył się Twojemu ciału.

Turnusy rehabilitacyjne w atrakcyjnych pakietach

Turnus rehabilitacyjny w uzdrowisku

Hasło „połączenie przyjemnego z pożytecznym” nabiera zupełnie nowego znaczenia w hotelu Słoneczny Zdrój, który w ofercie posiada turnusy rehabilitacyjne dla seniorów, sportowców i wszystkich ceniących swoje zdrowie.

W końcu nic tak nie odpręża ciała i umysłu, jak zabiegi dopasowane do indywidualnych potrzeb, smaczne jedzenie i komfortowe warunki wypoczynku. Z usług doświadczonych specjalistów mogą skorzystać osoby w różnym wieku i o różnych potrzebach, bo dzięki rozbudowanej infrastrukturze i profesjonalnym urządzeniom, hotel oferuje bogaty wachlarz zabiegów i terapii.

Jaki turnus rehabilitacyjny wybrać? Najlepiej skorzystać z jednego z gotowych pakietów. Do najpopularniejszych opcji zaliczają się:

  • Pakiet medyczny PLUS – turnus rehabilitacyjny skierowany do osób ze schorzeniami neurologicznymi, reumatologicznymi, dermatologicznymi i narządów ruchu. Pakiet obejmuje m.in. 6 noclegów, pełne wyżywienie i 5 dopasowanych do potrzeb zabiegów dziennie, które przepisuje lekarz po wcześniejszej konsultacji.
  • Wczasy rehabilitacyjne – turnusy rehabilitacyjne dla seniorów i młodszych gości, podczas których kładzie się nacisk na dłuższy relaks (min. 13 noclegów), uzupełniony o specjalnie dobrane zabiegi – 4 każdego dnia.
  • Pakiet uzdrowiskowy – turnus rehabilitacyjny, który jest idealnym wyborem dla osób chcących w równym stopniu połączyć czas wolny z zabiegami leczniczymi (oferta to 6 noclegów i 3 specjalnie dobrane zabiegi dziennie).

Warto zauważyć, że oferta hotelu Słoneczny Zdrój jest jedną z najbogatszych na polskim rynku, ponieważ – poza standardowymi zabiegami i terapiami – oferuje również m.in. kąpiele siarczkowe i kwasowęglowe czy biomechaniczną stymulację mięśni BMS. Hotel posiada również unikalny program ćwiczeń Tergumed, który jest najlepszym ratunkiem w przypadku różnorodnych schorzeń kręgosłupa.

Co ważne, w skład każdego pakietu wchodzi dostęp do darmowych, dodatkowych atrakcji dla gości, takie jak:

  • jacuzzi,
  • sauny,
  • tężnia solankowa,
  • Cardio Room, czyli kompleksowo wyposażone pomieszczenie do ćwiczeń

Jeśli szukasz dobrego miejsca na turnus rehabilitacyjny, lubisz spędzać aktywnie czas albo po prostu chcesz maksymalnie zadbać o swoje zdrowie, to miejsce spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Sprawdź szczegóły i dostępne terminy na stronie www.slonecznyzdroj.pl i zarezerwuj swój turnus rehabilitacyjny już teraz.

 

Udostępnij