Jaki prezent na Dzień Dziadka wybrać? Oto 5 niebanalnych pomysłów na spersonalizowane podarunki – coś dla dziadka-bibliofila, dziadka sentymentalnego i dziadka rozrywkowego. Zobacz wybór ładnych, praktycznych i ponadczasowych prezentów na Dzień Dziadka.

Zestaw herbat w grawerowanym pudełku – piękny prezent dla dziadka

Herbaciarka pełna smacznej herbaty, miodu lub czekoladek może być wspaniałym prezentem na Dzień Dziadka. W ofertach sprzedawców można znaleźć drewniane szkatułki – bardzo estetycznie wykonane i w całkiem niskiej cenie. Miłym akcentem jest grawer z Twoim imieniem i dedykacją np. „Dla Kochanego Dziadka”, który można w wielu przypadkach zamówić bez dodatkowej opłaty! Gdy dziadkowi skończy się zapas herbaty, eleganckie drewniane pudełko wykorzysta, na co zechce. To ekologiczny, ładny i sentymentalny prezent na Dzień Dziadka za niewielkie pieniądze.

Drewniany album ze zdjęciami – sentymentalny prezent na Dzień Dziadka

Kolejny proponowany podarunek również jest wykonany z organicznego surowca – drewniane prezenty na Dzień Dziadka przetrwają próbę czasu i mają szansę stać się rodzinną pamiątką. Chodzi o drewniany album na zdjęcia z dedykacją na pierwszej stronie. Za elegancką okładką znajdują się czarne karty do wyklejenia zdjęciami. Doskonałym pomysłem jest wypełnienie albumu Waszymi wspólnymi fotografiami. Moc wzruszeń gwarantowana.

Metalowa zakładka do książki – prezent dla dziadka bibliofila

Dziadek lubi czytać? Kup mu elegancką zakładkę do książki wykonaną ze stopu metali jubilerskich. Na popularnych platformach zakupowych bez problemu znajdziesz sprzedawców, którzy oferują metalowe zakładki z możliwością personalizacji. Na czym polega personalizacja? Do zakładki przytwierdzane jest zdjęcie drukowane na podłożu fotograficznym i pokryte poliuretanową żywicą, która zabezpiecza fotografię przed uszkodzeniami mechanicznymi. Możesz ozdobić metalową zakładkę np. Twoim zdjęciem lub zdjęciem dzieci. Uroczy gadżet dla miłośnika książek.

Tablica z efektem rysunku – artystyczny podarunek dla Dziadka

Szukasz alternatywy dla ramki ze zdjęciem dla dziadka? Oryginalnym zastępnikiem są tablice z efektem rysunku drukowane na satynowym papierze. Wystarczy, że wyślesz do sprzedawcy wysokiej jakości zdjęcie, które chcesz umieścić na pamiątce, a za kilka dni otrzymasz gotową realizację. Możesz na przykład zamówić grafikę ze zdjęcia dziadka z wnukami lub z fotografii z jego młodości. Cudowny prezent na długie lata.

Bilety na wspólne wyjście do teatru – rozrywkowy prezent na Dzień Dziadka

Personalizowane prezenty są dopasowane indywidualnie do gustu obdarowywanej osoby – mogą mieć dedykację, grawer, zdjęcie. Jednak to wspólnie spędzony czas może okazać się najpiękniejszym prezentem na Dzień Dziadka. Może dziadek ucieszy się ze wspólnego wyjścia do teatru lub na koncert ulubionego zespołu? Podarowanie biletów i wyjście z bliską osobą to w wielu przypadkach doskonała okazja do zacieśniania więzów i budowania wspomnień. Nie zapomnij złożyć dziadkowi życzeń 22 stycznia. Pamięć o bliskiej osobie jest równie ważna co symboliczne prezenty.

 

Wpis sponsorowany

Udostępnij